Grudzień 12 2018 22:59:53

44-178 Przyszowice
tel./fax: (32) 301-15-90
gim3przyszowice@op.pl

Dnia 12 września 2018 roku zapraszamy rodziców do szkoły.

Godzina 17.00 - ZEBRANIE RADY SZKOŁY

Godzina 17.30 - KLASOWE ZEBRANIA Z RODZICAMI.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Szanowni Rodzice.
Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego przypada 3 września (poniedziałek).
Zapraszamy wszystkich chętnych na msze św. o godz. 8.15.
godz. 9.00 - rozpoczęcie dla klas IV - VIII i gimnazjum, (stołówka)
godz. 9.15 - rozpoczęcie dla klas I - III, (sala gim.)
z poważaniem Violetta Kunkiewicz

“ BIEGANIE NAS ŁĄCZY “

PROJEKT GIMNAZJALNY KLAS II !!!

“ BIEGANIE NAS ŁĄCZY “

Tegoroczny projekt odbywał się w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasz bieg dedykowaliśmy wszystkim, którzy walczyli za wolność naszej ojczyzny. Historię można celebrować w różny sposób, niech więc to radosne, rodzinne bieganie będzie formą uczczenia pamięci oraz wyrazem szacunku dla tych, którzy walczyli i tworzyli odradzające się państwo polskie. Chieliśmy również poprzez nasze działania promować aktywne formy spędzania czasu wolnego, wspierać więzi rodzinne, przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, a także kształtować wśród dzieci i młodzieży nawyki prozdrowotne.

Dziękujemy wszyskim za liczyny udział oraz sportową atmosferę :-) . Szczególnie sponsorom i rodzicom uczniów klasy II Gimnazjum oraz OSP

z Przyszowic na czele z sołtysem Panem Andrzejem Gawlikiem.

* było nas ponad 500 osób :-)

PROJEKT GIMNAZJALNY ,, BIEGANIE NAS ŁĄCZY "

PROJEKT GIMNAZJALNY ,, BIEGANIE NAS ŁĄCZY "

• akcja o charakterze prozdrowotnym i prorodzinnym

Dwa miesiące przygotowywaliśmy się do prezentacji projektu, którego celem jest promocja aktywnych i pozytywnych form spędzania czasu wolnego. Chcemy poprzez nasze działania wspierać więzi rodzinne, przeciwdziałać  chorobom cywilizacyjnym, przedstawiać  alternatywne  formy  dla walki  z uzależnieniami i stresem, a także kształtować wśród dzieci i młodzieży nawyki prozdrowotne.

!!! Podstawą do udziału w naszej akcji i losowaniu jest karta startowa dostępna w ZSP w Przyszowicach lub na stronie internetowej www.gimnzajum.przyszowice.edu.pl, która jest podstawą do otrzymania numeru startowego upoważniającego do udziału w projekcie oraz podczas losowania nagród.

A oto harmonogram i regulamin projektu:

data biegu: 19. 05. 2018 r ( sobota )

miejsce biegu: okolice Parku i Zamku w Przyszowicach, ul. Parkowa 1

godzina i czas biegu:

* 9:00 - 9:45  weryfikacja zawodników

* 10:00 otwarcie projektu

* 10:15 – 10:25 bieg przedszkolaków wraz z rodzicami
10:30 – 10:45 bieg uczniów szkoły podstawowej wraz z rodzicami
10:50 11:10 bieg gimnazjum i starszych
11:20 – 11:50 losowanie nagród
12:00 – 12:50 kąpiel w " kurtynie wodnej " zorganizowanej przy pomocy OSP z Przyszowic

( prosimy o zabranie ręczników i stroju zmiennego)

* 13:00 - zakończenie imprezy

!!! Zapewniamy niespodzianki dla najmłodszych, występ zespołu tanecznego z Ornontowic, opaski na rękę z hasłem projektu oraz losowanie nagród ( rowerów, sprzętu sportowego, głośników bezprzewodowych,.........)

REGULAMIN PROJEKTU :

• do startu będą dopuszczeni tylko ci zawodnicy, którzy dostarczą w biurze zawodów kartę startową ( WERYFIKACJA TYLKO W DNIU ZAWODÓW) dostępną w ZSP Przyszowicach lub na stronie internetowej www.gimnzajum.przyszowice.edu.pl
  • w przypadku osób niepełnoletnich, rodzice lub opiekunowie zobowiązują się do zapewnienia opieki dziecku przed, w trakcie i bezpośrednio po zakończeniu imprezy.
  • karta zgłoszeniowa upoważnia do nadania numeru startowego, który to numer w losowaniu bierze udział tylko jeden raz ( po czym wszystkie numery wrzucane są do urny losującej główną nagrodę ). Po wylosowaniu numerka czekamy 1 min. i należy zgłosić się po odbiór nagrody. Po upływie wyznaczonego czasu los jest nieważny ale bierze udział na koniec w losowaniu dwóch nagród głównych
  • zalecany strój sportowy
  • rodzice pełniący rolę opiekunów podczas biegu przedszkolaków czy uczniów , a nie posiadający karty startowej, nie są traktowani jako uczestnicy projektu
  • organizator projektu ani osoby z nim współpracujące nie ponoszą odpowiedzialności za szkody powstałe lub rzeczy pozostawione w miejscu akcji

• UPRZEJMIE PROSIMY O POZOSTAWIENIE SAMOCHODÓW W OKOLICY PARKINGU SZKOLNEGO I PRZY BOISKACH SZKOLNYCH : Przyszowice , ul.Szkolna 4

karta startowa - FORMULARZ

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu imprezy oraz przyjęcia maksymalnej ilości uczestników - 600 osób.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-)

ZSP w Przyszowicach

opiekun projektu Katarzyna Szolc

koordynator akcji Maria Spyrka - Stachowska

uczniowie II klasy Gimnazjum

Koncert świąteczno-noworoczny

Orkiestra Dęta OSP Przyszowice oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Przyszowicach zapraszają na przypadający w roku jubileuszowym szkoły

piąty koncert świąteczno-noworoczny, który odbędzie się 13 stycznia 2018 roku. Początek o godz. 1700 na sali gimnastycznej ZSP przy ul. Szkolnej 4.

W programie „Przedstawienie świąteczne”, kolędowanie oraz koncert Orkiestry Dętej OSP.

Będzie również czynna kawiarenka Rady Rodziców. Zapraszamy.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,725,283 unikalne wizyty